Tänavusel Popkooripeol kõlavad parimad eesti eurolaulud

Tänavusel Popkooripeol kõlavad parimad Eesti eurolaulud
PRESSITEADE 10.02.2015

Tänavune Popkooripidu kannab juba järjekorranumbrit neli. 27. juunil Tartu laululaval teoks saav ühislaulmine on võitnud nii osalejate kui publiku südameid ning koorid on pikisilmi peo ootel. Sedakorda olime sunnitud kooride registreerumistähtaja möödudes tõepoolest osalejate nimekirja sulgema – laulukaare-alune ei mahuta turvalisel moel rohkem lauljaid.
Koore saadab ka seekord Estonian Dream Big Band, dirigendipulti astuvad Veronika Portsmuth, Janne Fridolin, Lydia Rahula, Siim Aimla ja Lauri Breede.

Solistidena astuvad tänavusel peol üles Tanja Mihhailova, Birgit, Liisi Koikson, Anne Veski, Ivo Linna, Dave Benton, Karl Mihkel Salong ja Ott Lepland. Kontserdil kõlavad muuhulgas Eestit Eurovisioonil esindanud parimad laulud – osa neist originaalesitaja poolt ette kantuna, osa uudsetes ja huvitavates kooslustes. Näiteks saab kuulda Ivo Linna ja Tanja Mihhailova duetti, originaalis Inese poolt lauldud laulu "Iseendale" Anne Veski esituses ning üllatusi on veel ja veel.

Popkooripeo piletid on Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides eelmüügis. Pileti hind eelmüügis on 15 €, peopäeval maksab pilet 17 €, eelkooliealised pääsevad peole tasuta.

Vaata meie kodulehte: www.popkooripidu.ee

Lisainfo: Mikk Targo, Popkooripeo kunstiline juht, tel 509 1959

 

kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine