Kohtume taas 2018. aastal

Head Popkooripeo sõbrad!
Anname teada, et tänavu Popkooripidu ei toimu - jätame aasta vahele. Peamiseks põhjuseks on sel suvel toimuv noorte laulu-ja tantsupidu. Popkooripeol lauljatest on suurima osakaaluga noortekoorid ning nende peamine fookus on laulupeol - kahe repertuaari omandamine osutuks keerukaks.

Otsus 2017. aastal pidu ära jätta ei tulnud korraldajatele kergelt, aga senisest vähem võimsam pidu ei tundunud ka hea lahendus. Oleme mõtetega juba järgmises aastas ning uskuge - aeg lendab kiiresti ja kohtume peagi taas!

 

 

Tuhanded lauljad kogunevad sel laupäeval Tartusse Popkooripeole

Tuhanded lauljad kogunevad sel laupäeval Tartusse Popkooripeole

PRESSITEADE 27. juuni 2016

Laupäeval, 2. juulil kell 19 Tartu laululaval algav viies Popkooripidu on juubelihõnguline! Seekordne pidu on bändide pidu - koos kooridega astuvad üles bändid.

Laulame ühiselt koos ansamblitega Apelsin, Mahavok, Fix, Traffic, Karavan, Kukerpillid, Justament ja Põhja-Tallinn. Repertuaaris on 31 laulu Eesti estraadi-, pop- ja rokkmuusika varasalvest. Osalejate hulk laulukaare all ületab 4000 piiri, peole hoogu andmas on sajad tantsijad. Dirigendipuldis on tänavu Veronika Portsmuth, Janne Fridolin, Lauri Breede ja Siima Aimla. Juba traditsiooniks saanuna saadab ühendkoori Estonian Dream Big Band, õhtut juhib talle omasel humoorikal moel Gaute Kivistik.

Peo kunstiline juht Mikk Targo: „Viie aasta jooksul on tänu Popkooripeole sündinud uued koori- ja bigbändi seaded 150-le popimale Eesti laulule. Peol on laulnud üle 600 koori, 54 erinevat solisti ning juhatanud 11 dirigenti.  Kui liita siia peost osasaanud publik ning mullu ja tänavu ka kaasaelajad TV 3 otseülekande vahendusel – on seda tublisti enam kui Eestis elanikke. Tule sel laupäeval Tartu laululavale meie oma muusikat nautima ning muidugi kaasa laulma!“

Peo piletid on müügil kõigis piletimüügipunktides üle Eesti. Pileti hind kuni 1. juulini on 15 €, 2. juulil ja kontserdipaigas kohapeal 17 €, eelkooliealised lapsed pääsevad kontserdile tasuta.

Pidu toetavad Eesti Autorite Ühing, Tartu linn, Kultuuriministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu, Balbiino ning A.Le Coq. Peo meediapartnerid on TV 3, Postimees ja raadio Elmar.

Lisainfo: Kristel Tannik, Popkooripeo turundusjuht, tel 5340 8873

2016. a peol astuvad üles bändid

Juba neljal korral toimunud ja ülimenukaks osutunud Popkooripidu rõõmustab osalejaid ja publikut ka tänavu! Senistel pidudel on ühendkoor koos solistidega esitanud armastatud laule Eesti estraadi-, pop- ja rokkmuusika varasalvest. Tänavusel, 5. Popkooripeol astuvad koos kooridega üles bändide tervikkoosseisud sh mõned neist ühendavad ka jõud uute põnevate kooslustena. Laulame ühiselt koos ansamblitega Apelsin, Mahavok, Fix, Traffic, Karavan, Kukerpillid, Justament ja Põhja-Tallinn. Ühendkoori saadab meie parim Estonian Dream Big Band. Mitmed laulud saavad ka tänavu tantsuseaded.

Piletid on eelmüügis: kuni 31. maini on pileti hind 12 €, peopäeval on pileti hind 17 €. Eelkooliealised pääsevad peole tasuta.

Kohtumiseni Popkooripeol!

 

kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine